Şirketlere Online Hukuki Danışmanlık

ŞİRKETLERE YENİ FIRSATLAR

Şirketlere Online Hukuki Danışmanlık
Avukatlarımız bire bir yüz yüze görüşmeyle danışmanlık hizmeti yanında ayrıca online avukat olarak başka ülke veya şehirde olan ya da vakit bulamadığı için hukuk bürosuna gelemeyen kişiler için “online hukuki danışmanlık” olarak adlandırılan hukuki danışmanlık ve avukatlık danışma hizmetlerini telefonda veya e-posta ile internet üzerinden vermektedir. Özellikle şirketlerimizin kira sözleşmeleri, alım satım sözleşmeleri, iş sözleşmeleri ile günlük hukuki sorunlarına hızlı ve etkin çözümler sunmaktayız.

UZAKTAN AVUKATLIK YARDIMI

Uzaktan telefonla veya online hukuki danışmanlık hizmeti almadan önce incelenmesini talep edeceğiniz bir takım belge veya dökümanlar var ise bunları faks veya e-posta yoluyla bize ulaştırmak üzere hazırlamanız uygun olacaktır. Danışmak istediğiniz konuları ve varsa ilgili evraklarınızı hazırladıktan sonra online danışmanlık hizmeti almak üzere bizimle iletişime geçebilir ve uzaktan danışmanlık hizmeti için randevu alabilirsiniz.Ayrıca, danışmak istediğiniz hukuki konularla alakalı bir takım belge ve evrakları incelemek üzere faks veya e-posta yoluyla bize ulaştırarak daha somut danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

ONLİNE HUKUKSAL DANIŞMANLIK

Online hukuki danışmanlık veya telefonda hukuki danışmanlık hizmetlerinden faydalanmak ve uzaktan hukuki danışmanlık hizmeti almak için iletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Tecrübeli avukatları hukuk danışmanı olarak ve online avukat hizmetleri kapsamında uzmanlık alanlarıyla alakalı her türlü sorunuzda yardımcı olacaktır.

Avukatın, talep üzerine bilgi ve birikimini, profesyonel olarak görüşünü açıkladığı “danışmanlık hizmeti”nde karşılığını parasal ücret olarak alması yasa ve hakkaniyet gereğidir. Bunun yüzyüze veya şu anda olduğu gibi internet ortamında olması arasında fark yoktur. Aynı şekilde hukuksal sorunla karşı karşıya kalan vatandaşın bu bilgiye ulaşması en doğal anayasal hakkıdır. Bu nedenle yeni bir hukuk hizmeti sunmaya karar verdik;
Hazırlanacak danışmanlık sözleşmesinden sonra,  fatura bilgilerinizi isim, soyisim, adres ve TC kimlik no olarak bildirmeniz halinde; adınıza serbest meslek makbuzu düzenlenecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu