Online Avukatlık Hizmeti’nin öncü kuruluşlarından biri olan avukatlık ofisimiz, gelişen teknoloji ile beraber başvuruları hızla yanıtlama hizmetini sorunsuz bir şekilde devam etmektedir.  Online olarak Avukata Sor hizmetini telefon, e-mail ve facebook üzerinden hızlı bir şekilde kullanabilir, dava ve hukuki sorunlarınızla ilgili olarak tüm sorularınızı sorabilirsiniz. Bu sitemin en büyük faydası hızlı olması ve zaman sınırlamasının olmamasıdır.

Online Avukata Sor hizmetini kullanmadan önce incelenmesini isteyeceğiniz belge veya dökümanları Watsapp, Facebook ve e-mail hizmeti üzerinden bize ulaştırmanız zaman tasarrufu açısından menfaatinize olacaktır.

Online Avukatlık Ücretinin Ödenmesi

Süreklilik arz eden hizmetlerin karşılığı olarak veya yazılı olarak hukuki görüş talepleriniz için aşağıda verilen hesap numaralarına danışmanlık ücretiniz yatırma imkanınız bulunmaktadır.  Her türlü soru ve önerileriniz için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz

 Sorularınız için lütfen sayfamızdaki iletişim formunu kullanın. Hemen soru sormak istiyorsanız lütfen BURAYA tıklayınız.